Великі букви для оформлення свята букваря

Ось і Ваш школяр закінчив перший клас. Зазвичай у школах наприкінці навчального року першачки готуються до свята букварика. Для оформлення класу я хочу Вам запропонувати виготовити великий надпис «СВЯТО БУКВАРЯ» з різнокольорових розумних літер використавши наші букви для оформлення.

Для цього нам потрібно:

Букви для оформлення – набір матеріалів:

  1. Кольоровий принтер
  2. Клеючу стрічку(скотч) або ламінатор
  3. Твердий папір або звичайний папір та картон для основи
  4. Ножиці
  5. Клей
  6. Скачати зображення літер в хорошій якості

СКАЧАТИ Букви-А4.zip

Збережіть цей допис у себе на сторінку в Facebook щоб скористатися у майбутньому:

На кожному аркуші А4 уже розміщено по дві великих літери. Роздрукуйте їх на кольоровому принтері, наклейте аркуш на картон та «заламінуйте» скотчем або ламінатором. та виріжте кожну букву окремо при потребі.

букви для оформлення
посилання на оригінал вище

В принципі ламінувати чи обклеювати букви скотчем не обов’язково, але глянцева поверхня буде виглядати краще та й збережеться на другий рік.

В наступній статті я для Вас виклав весь український алфавіт від А до Я – це великі квіткові букви для кожного школярика. На свято букварика кожен учень розказує віршик про свою букву, цю букву він носить закріплену на шпильці як елемент святкового вбрання. Читайте детальніше в наступній статті

Якщо процес виготовлення літер для свята для Вас є занадто складним чи відсутні необхідні засоби, то можете придбати готові наочні матеріали. Вони дуже легко гуглятся за словами “Свято букваря: Набір прикрас із блискітками” видавництва ранок Чудовий готовий набір для прикрашення залу.

А як правильно прикрасити клас для проведення свята букваря я пропоную наочно переглянути на ютубі. 

p.s. Ловіть віршик бонусом:

Любі гості, – мами й тати. В нас букварикове свято. Добре що прийшли до нас ви усі у перший клас. Ми усі вже букви знаємо, книжку радо прочитаємо! У такий щасливий день привітаємо гостей. Як краплинок у Дніпрі, дрібних зірок у горі, як листочків на гіллі, – стільки книг є на землі! Та одна посеред них перша книжечка із книг, ту що зветься “Букварем” ми найпершою берем. Він усіх веде до знань, научає без вагань, літери в слова складати, вірш чи казку прочитати. Йдуть навчатись школярі а у ранцях букварі. Перша книжко моя, берегтиму тебе я!

1 Коментар

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *