Бізнес-план: «Курси іноземних мов та послуги перекладу»

Для отримання стартового капіталу, як допомога у започаткуванні власного бізнесу, центром зайнятості передбачено виділення одноразової допомоги. Для її отримання необхідно написати заяву та надати бізнес-план. До Вашої уваги – мій бізнес-план для організації навчання дітей та дорослих англійської мови та надання послуг з перекладу. Скачати проект зможете також у форматі PDF у кінці статті.

Зміст

 1. Резюме проекту
 2. Опис галузі та компанії
 3. Опис послуг
 4. Продажі та маркетинг
 5. План виробництва
 6. Організаційний план
 7. Фінансовий план
 8. Оцінювання ефективності
 9. Ризики та гарантії

1. Резюме проекту

 Даний бізнес-план складений для обґрунтування ефективності відкриття курсів англійської мови в місті Миколаєві Львівської області. Мета проекту — задоволення зростаючого попиту жителів міста і району в якісних освітніх послугах з вивчення англійської мови і отримання прибутку. Всі заняття будуть проходити під керівництвом ініціатора проекту — викладача, що має освіту «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (французька, англійська)», досвід роботи за фахом у середньому навчальному закладі більше 10 років. 

Для організації курсів слід реалізувати наступні кроки: 

 • зареєструвати діяльність як ФОП і стати на облік в податковий орган за такими видами діяльності:
 • КВЕД 85.59 Інші види освіти, н. в. і. у. (основний)  
 • КВЕД 74.30 Надання послуг перекладу (додатковий). 
 • розробити програми навчання з планами уроків;
 • знятиофіс в оренду для проведення занять; 
 • створити групи в соціальних мережах, розмістити оголошення в інтернеті.

Стартові вкладення у відкриття курсів складуть 17100 гривень. Орієнтовний час на етап підготовки — 2 місяці. Термін окупності з моменту старту продажів — 3 місяці. Старт діяльності запланований на лютий-березень 2017 року.

2. Опис галузі та компанії

В даний час вивчення англійської мови в Україні є перспективним напрямком, що обумовлено як зростанням торгівлі між англомовними країнами, так і геополітичними причинами. В останні роки США та Великобританія стали одними з найважливіших союзників України на зовнішньополітичній арені.  

Враховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору, 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні. 

Англійська мова – одна з найпоширеніших мов у світі, особливо як друга мова (не рідна) та мова міжнародного спілкування. Це офіційна мова у більш ніж 60 суверенних держав.  

Курси англійської мови на основі бізнес-плану будуть являти собою систематичні групові та індивідуальні заняття з людьми різних вікових категорій. В основу програми ляже напрацьована методика навчання, вироблена за час викладання в одному з середніх навчальних закладів. Вона буде являти собою покрокові уроки, націлені на всебічне вивчення мови, включаючи практику усного мовлення, граматику, письмо, читання, переклад, аудіювання тощо. Заняття планується проводити як для бажаючих вивчати мову з нуля, так і для тих, хто вже досяг певного рівня знань і планує поглиблене вивчення мови (докладніше про послуги див. п.3 «Опис послуг»).  

Місцем для проведення занять планується зробити орендоване офісне приміщення, що дозволяє проводити групові уроки.

бізнес-план по курсам англійської мови
інфографіка вивчення іноземних мов

Таблиця 1. Інвестиційні затрати проекту  

 Найменування  Сума, грн   
Обладнання   
 Оргтехніка та витратні матеріали 4000 
 Офісні меблі 8000 
 Фліпчарт 1400 
 Наочні матеріали 500 
Нематеріальні активи   
 Витрати на розроблення програми навчання 1200 
 Виготовлення флаєрів та візиток  300 
 Реклама в місцевій пресі 100 
Оборотні кошти   
 Оборотні кошти  1600 
Всього:   17100 

2 коментарі

 1. Доброго дня, надзвичайно цікава інформація. Підкажіть будь ласка, чи маєте ви зразки договорів для учнів?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *