Категорії
Без рубрики

Бізнес-план: «Курси іноземних мов та послуги перекладу»

 3. Опис послуг

Основною спеціалізацією стануть освітні послуги, а саме проведення уроків англійської мови для дітей і дорослих. Для клієнтів будуть доступні як індивідуальні, так і групові заняття. Програма занять буде орієнтована на всебічне вивчення мови, включаючи практику усного мовлення, граматику, письмо, читання, усний синхронний і письмовий переклад, аудіювання тощо Особлива увага в підготовці буде приділено вимогам ESL (English as Second Language) — стандартизованого кваліфікаційного іспиту з англійської мови для осіб, які не є носіями мови. Також будуть проводитися уроки за вузькими напрямками (ділова англійська, ділове листування, письмовий переклад соціально-політичної спрямованості та ін.) і корпоративні заняття. Планується поширити практику демонстрування відеороликів англійською мовою із субтитруванням державною мовою. 

Ціновий сегмент проекту – середній. Бізнес-план містить встановлені розцінки, які можна назвати більш привабливими в порівнянні з мовними школами обласного міста та іншими репетиторами (різниця в якості навчання). 

4. Продажі та маркетинг

 На сьогодні можна констатувати, що кількість жителів Миколаєва і району, бажаючих вивчати англійську мову, рік від року збільшується. Такий висновок можна зробити за кількістю бажаючих вивчати цю мову в якості основної мови в рамках вищої освіти і збільшеному числу платних курсів.  

На сьогодні в Миколаєві немає жодної фірми, що пропонує миколаївчанам пройти курси англійської мови, проте є кілька десятків репетиторів англійської мови. Незважаючи на таку кількість пропозицій, якість викладання, м’яко кажучи, залишає бажати кращого, а ринок можна охарактеризувати як на 90% тіньовий. Лише невелика кількість закладів мають в своєму розпорядженні кваліфікованих викладачів англійської мови, здатних проводити заняття на належному рівні. Більш того, прагнучи завоювати клієнта, багато шкіл намагаються видавати так званих «вчителів англійської мови» за професіоналів у своїй галузі, навіть якщо у останніх повністю відсутній досвід педагога. У більшості випадків в якості педагогів клієнтам пропонуються студенти одного з вузів регіону, які приїжджають в місто на практику і ледь говорять по-англійськи. Легко здогадатися, що про якість навчання в таких випадках не може бути й мови. Ці викладачі-студенти, як правило, ніяк не зацікавлені в успіху своїх підопічних і більше піклуються про можливості заробітку мінімальними зусиллями. Особливо відчутний такий підхід виявляється для тих клієнтів, які хочуть навчитися англійської мови для будь-якої конкретної мети, наприклад, отримання роботи закордоном або працевлаштування в вітчизняну компанію з іноземними інвестиціями. 

В якості конкурентних переваг, які планується використовувати в роботі, можна виділити: 

  • наявність необхідної освіти.
  • наявність досвіду викладання англійської мови більше 10 років у навчальному закладі;
  • добре розвинені комунікативні навички, вміння знайти підхід до людини;
  • наявність відпрацьованої на практиці методики викладання;
  • наявність тестів на визначення рівнів знань;
  • системність роботи без відриву на відрядження та іншу роботу, можливість набору учнів на довгий термін, зацікавленість в досягненні результатів;
  • наявність конкретних результатів праці (студенти, які виїхали вчитися / працювати закордон, приклади успішної здачі іспиту ESL на різні рівні та ін.)
  • доступні ціни на навчання.

2 коментарі “Бізнес-план: «Курси іноземних мов та послуги перекладу»”

Доброго дня, надзвичайно цікава інформація. Підкажіть будь ласка, чи маєте ви зразки договорів для учнів?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *