Бізнес-план: «Курси іноземних мов та послуги перекладу»

5. План виробництва

 На перші півроку роботи планується набрати мінімум 2 групи дорослих і 2 групи дітей з 6 чоловік у кожній, а також 3 людини для індивідуальних занять. 

Дохід при такому навантаженні з урахуванням встановлених розцінок складе 10 тис. грн, чистий прибуток з урахуванням витрат на оренду(1000 грн. + комунальні платежі), витратні матеріали і податкові відрахування (5% виручки + ЄСВ 704 грн), складе не менше 7500 грн. 

Для проведення занять потрібно докупити меблі, деяке обладнання, включаючи МФУ (принтер, сканер, копір), наочні матеріали, фліпчарт Деякі витратні матеріали для МФУ, маркери, папір і ін. 

6. Бізнес-план і його організаційна частина, як вагома частка успішності проету.

 Освітня діяльність буде повністю легалізована, для чого буде отримано свідоцтво ФОП за групами КВЕД 85.59 Інші види освіти, н. в. і. у. (основний) та КВЕД 74.30 Надання послуг перекладу (додатковий). З формальної точки зору цей вид бізнесу буде представляти індивідуальну трудову педагогічну діяльність або репетиторство, яке відповідно до Закону України «Про освіту» не підлягає ліцензуванню при умові, що після закінчення курсу не видається документів про освіту. 

Для пошуку клієнтів будуть використані як власні зв’язки, які утворилися за час викладання в навчальному закладі, так і додаткові кошти. Планується інформаційна атака в популярних соціальних мережах («Вконтакте», Faceebook, «Інстаграм»), в перспективі з ростом числа клієнтів — створення власного сайту, так як саме інтернет є основним каналом отримання інформації сучасного суспільства. Також будуть розміщені оголошення на безкоштовних електронних майданчиках, роздача візиток, флаєрів і т.д., публікація у місцевій пресі.

2 коментарі

  1. Доброго дня, надзвичайно цікава інформація. Підкажіть будь ласка, чи маєте ви зразки договорів для учнів?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *