Як схуднути: 1 порада, рахувати калорії та ГІ

Розпочну з того, щоб запевнити Вас, що не існує чарівних способів отримати чудове тіло. Пошук в інтернеті і купівля дорогих засобів для схуднення не дадуть бажаного результату, а скинуті кілограми повернуться. Адже подумайте самі, якби такі чудо-засоби існували, то наші можновладці та депутати зараз ходили усі стрункі та накачені, – натомість маємо що маємо. Товсті свині(вибачте за порівняння). Відповідь на одвічне запитання як схуднути лежить на поверхні, достатньо повернутися до своїх пращурів, коли добування та приготування їжі було справжнім випробуванням де перемагали найсильніші. А продукти не піддавалися технологічній і генній модифікації. Сьогодення диктує нам інакші правила: щоб добути харчі не потрібно гнатися за дикими кабанами, достатньо зайти у супермаркет. Отож 1 перша, головна і порада яка дає 90% успіху – контроль кількості і якості спожитих калорій.

1 солодка булочка = 5 км ходьби

Як схуднути
Як схуднути

Мається на увазі, що наскільки сильно Ви б зранку з подругами(другом) не бігали чи не крутили педалі, Ви отримаєте дуже малий показник спалених калорій.

Доведено, що щоб позбавитись всього 1 кг жиру вам потрібно спалити аж 7700 ккал чи пройти пішки 100 км. Тому прошу дослухатись мого досвіду і не мучити себе фізичними навантаженнями та не вважати це пріоритетом при зниженні ваги тіла. Головним аргументом в питанні: Як схуднути, відтепер повинен бути калораж.

1 кг. жиру – 7700 ккал.

кухонні ваги аліекспрес

Для кожної людини в залежності від її віку ваги та способу життя потрібно з’їдати в середньому 1500-3500 ккал. Далі я розкажу як розрахувати цей показник для схуднення індивідуально Вам в програмі для смартфону. Початківцям також рекомендую придбати собі кухонні ваги, можна на аліекспрес. Ваги допоможуть на перших порах зрозуміти яку порцію, а отже, калорій потрібно класти у тарілку. Такі ваги як на фото коштують всього 125 гривень! Я ними користуюсь уже кілька років у побуті. Лінк на товар http://ali.pub/2mha5m

На наступній сторінці я розкажу вам про Андроїд та Iphone додаток для підрахунку калорій.

2 коментарі

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *