Як схуднути: 1 порада, рахувати калорії та ГІ

Розпочну з того, щоб запевнити Вас, що не існує чарівних способів отримати чудове тіло. Пошук в інтернеті і купівля дорогих засобів для схуднення не дадуть бажаного результату, а скинуті кілограми повернуться. Адже подумайте самі, якби такі чудо-засоби існували, то наші можновладці та депутати зараз ходили усі стрункі та накачені, — натомість маємо що маємо. Товсті свині(вибачте за порівняння). Відповідь на одвічне запитання як схуднути лежить на поверхні, достатньо повернутися до своїх пращурів, коли добування та приготування їжі було справжнім випробуванням де перемагали найсильніші. А продукти не піддавалися технологічній і генній модифікації. Сьогодення диктує нам інакші правила: щоб добути харчі не потрібно гнатися за дикими кабанами, достатньо зайти у супермаркет. Отож 1 перша, головна і порада яка дає 90% успіху — контроль кількості і якості спожитих калорій.

1 солодка булочка = 5 км ходьби

 

Як схуднути
Як схуднути

Мається на увазі, що наскільки сильно Ви б зранку з подругами(другом) не бігали чи не крутили педалі, Ви отримаєте дуже малий показник спалених калорій.

Доведено, що щоб позбавитись всього 1 кг жиру вам потрібно спалити аж 7700 ккал чи пройти пішки 100 км. Тому прошу дослухатись мого досвіду і не мучити себе фізичними навантаженнями та не вважати це пріоритетом при зниженні ваги тіла. Головним аргументом в питанні: Як схуднути, відтепер повинен бути калораж.

1 кг. жиру — 7700 ккал.

Для кожної людини в залежності від її віку ваги та способу життя потрібно з’їдати в середньому 1500-3500 ккал. Далі я розкажу як розрахувати цей показник для схуднення індивідуально Вам в програмі для смартфону. Початківцям також рекомендую придбати собі кухонні ваги, можна на аліекспрес. Ваги допоможуть на перших порах зрозуміти яку порцію, а отже, калорій потрібно класти у тарілку. Такі ваги як на фото коштують всього 125 гривень! Я ними користуюсь уже кілька років у побуті. Лінк на товар http://ali.pub/2mha5mкухонні ваги аліекспрес

 

Як схуднути — YAZIO топова програма підрахунку калорій

Далі в залежності від моделі вашого смартфону: на андроїді чи айфоні, потрібно завантажити програму для підрахунку калорій. У таких програмах достатньо ввести назву продукту чи страви та її вагу щоб побачити кількість спожитих калорій. Я користуюся програмою YAZIO. Просто бомбезна програма з дуже великою базою українських продуктів (можна навіть сканувати штрихкод з продукту), або просто написати Борщ, Сало, Чай з цукром, Шоколадка рошен і т.п.

програма для схуднення

завантажити в Play Market

У цій програмі Ви зможете вести власний щоденник спожитих продуктів та калорій. YAZIO запропонує розрахувати, який дефіцит калорій повинен бути для бажаного результату схуднення. Мені було достатньо створити дефіцит у 200 ккал, при нормі 1900 ккал. Я впевнений, що ця програма відкриє очі на те як ви об’їдалися і хочу попросити Вас допомогти у розвитку сайту поставивши лайк чи поділившись записом у соц.мережі. Це справді важливо для мене.

Ви — молодець і досягнете успіхів. Розпочніть нове життя.

Хочу привітати тих хто дочитав статтю до цього місця, у Вас всі шанси на перемогу. бажання

Я чую від багатьох знайомих, що для досягнення результату потрібна сила волі. Маю сказати, що і сам так раніше думав. Запевняю, тримаючись на силі волі нічого не вийде. Потрібно мати бажання, і я бачу у Вас воно є. Не потрібно собі відмовляти в солодощах чи хлібі, а лишень навчитися правильно підбирати продукти. Я плавно хочу підвести вас до другого постулату, — якість харчів та глікемічний індекс.

Глікемічний індекс — це як швидко їжа перейде у жир

Остання порада в питанні як схуднути буде напряму стосуватися уже не кількості їжі, а її якості. У кожного продукту є свій глікемічний індекс (ГІ). Цей показник від 0 до 100 уже давно порахований і показує наскільки швидко їжа засвоїться організмом, а отже як швидко неспалені калорії трансформуються в жир. Правило для схуднення, — споживаємо харчі з середнім 30-50 та низьким 0-30 глікемічним індексом. Ні в якому разі не їмо ввечері продуктів з високим ГІ.

Свіжа морква — 40 варена морква — 80

морква глікемічний індекс

Зверніть увагу, що один і той самий продукт після термічної обробки значно підвищує свій ГІ.

Ось вам Таблиця з ГІ .

І наостанок, я почав нове життя натрапивши на канал на ютубі про блогера Антона, дуже розумна людина яка детально описує всі тонкощі схуднення. Цей канал наповнений вичерпною інформацією про фізику та хімію процесів у нашому організмі, розказує про досвід людей які скинули 50 і навіть 100 кг без особливих зусиль та фізичних катувань. Рекомендую до перегляду ролики з каналу FreshLife28

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *