Як схуднути: 1 порада, рахувати калорії та ГІ

Як схуднути – YAZIO топова програма підрахунку калорій

Далі в залежності від моделі вашого смартфону: на андроїді чи айфоні, потрібно завантажити програму для підрахунку калорій. У таких програмах достатньо ввести назву продукту чи страви та її вагу щоб побачити кількість спожитих калорій. Я користуюся програмою YAZIO. Просто бомбезна програма з дуже великою базою українських продуктів (можна навіть сканувати штрихкод з продукту), або просто написати Борщ, Сало, Чай з цукром, Шоколадка рошен і т.п.

програма для схуднення
завантажити в Play Market

У цій програмі Ви зможете вести власний щоденник спожитих продуктів та калорій. YAZIO запропонує розрахувати, який дефіцит калорій повинен бути для бажаного результату схуднення. Мені було достатньо створити дефіцит у 200 ккал, при нормі 1900 ккал. Я впевнений, що ця програма відкриє очі на те як ви об’їдалися і хочу попросити Вас допомогти у розвитку сайту поставивши лайк чи поділившись записом у соц.мережі. Це справді важливо для мене.

Ви – молодець і досягнете успіхів. Розпочніть нове життя.

бажання

Хочу привітати тих хто дочитав статтю до цього місця, у Вас всі шанси на перемогу. 

Я чую від багатьох знайомих, що для досягнення результату потрібна сила волі. Маю сказати, що і сам так раніше думав. Запевняю, тримаючись на силі волі нічого не вийде. Потрібно мати бажання, і я бачу у Вас воно є. Не потрібно собі відмовляти в солодощах чи хлібі, а лишень навчитися правильно підбирати продукти. Я плавно хочу підвести вас до другого постулату, – якість харчів та глікемічний індекс.

Глікемічний індекс – це як швидко їжа перейде у жир

Остання порада в питанні як схуднути буде напряму стосуватися уже не кількості їжі, а її якості. У кожного продукту є свій глікемічний індекс (ГІ). Цей показник від 0 до 100 уже давно порахований і показує наскільки швидко їжа засвоїться організмом, а отже як швидко неспалені калорії трансформуються в жир. Правило для схуднення, – споживаємо харчі з середнім 30-50 та низьким 0-30 глікемічним індексом. Ні в якому разі не їмо ввечері продуктів з високим ГІ.

Свіжа морква – 40 варена морква – 80

морква глікемічний індекс

Зверніть увагу, що один і той самий продукт після термічної обробки значно підвищує свій ГІ.

Ось вам Таблиця з ГІ .

І наостанок, я почав нове життя натрапивши на канал на ютубі про блогера Антона, дуже розумна людина яка детально описує всі тонкощі схуднення. Цей канал наповнений вичерпною інформацією про фізику та хімію процесів у нашому організмі, розказує про досвід людей які скинули 50 і навіть 100 кг без особливих зусиль та фізичних катувань. Рекомендую до перегляду ролики з каналу FreshLife28

2 коментарі до “Як схуднути: 1 порада, рахувати калорії та ГІ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *