Вологість 80% – допоможе осушувач повітря

Побороти вологість ефективно починаючи з першого дня допоможе осушувач повітря. Від середини до кінця осені в період міжсезоння вологість у власних домівках починає зашкалювати. Її найгіршим проявом є пліснява. Для якої вологість понад 70% та температура до 15 є комфортними умовами проживання.

Осушувач компресорний. Існує кілька видів побутових осушувачів (компресорний, безкомпресорний, таблетками), але лише компресорний є дійсно дієвим. Чому так? Продуктивність осушувача вимірюється в кількості рідини яку він може витягнути з приміщення за добу.

Припустимо у вас будиночок до 50-100 кв.м. Щоб висушити його з 80% стану до 55-60% потрібно тиждень безперервної роботи осушувача з продуктивністю 5 літрів в добу. Ніякі таблетки вам не дадуть такого результату бо вони можуть максимум 0,2л. в тиждень.

Результат роботи компресорного осушувача ви побачите в перший день використання. Мокрі кути стануть сухими уже на ранок, але в цілому клімат до норми прийде за 5-7 днів.

Я придбав собі осушувач фірми Балю https://f.ua/shop/osushiteli-vozduha/ballu/ . Для моєї хатинки 60 кв.м вистачає потужності 15л. добу, модель Ballu BDH-15L . Хоча реальна буде 5л/добу. Адже виробники вказують характеристики приладу в ідеальних умовах.

Ballu BDH-15L

Ballu BDH-15L

Найголовніше це результат. До моменту купівлі осушувача я боровся з пліснявою хімічним способом. Славнозвісне САВО (SAVO) давало справді вау еффект.

Savo саво
Savo – страшна сила

Це помилка за яку я дуже шкодую, адже витрачені гроші і здоров’я. Результат хімічної обробки тримався максимум 1 міс. Тепер я лише іноді включаю осушувач щоб підтримувати комфортну вологість 55-60%. Я забув що таке пліснява! Вона не повертається зовсім, навіть натяку немає.

Звичайно що підвищена вологість та порушений мікроклімат це результат погано спроектованої вентиляції, відсутність гідроізоляції фундаменту, сучасні вікна які не дихають. Спосіб життя. Великий об’єм одягу та білизни що сушиться в будинку, акваріум, готування їжі. Кожна людина та ще купа факторів впливають на підвищення вологості. Спробуйте мінімізувати ці фактори і осушувач повітря вже більше вам не буде потрібний.

Опубліковано
В категорії В быту

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *