Як стати багатим з нуля. Поради Роберта Кіосакі через книгу “Багатий тато, бідний тато”

  1. Вища освіта та гарні оцінки вам не допоможуть.
  2. Частина друга. Урок 1. Багаті не працюють за гроші!
  3. Частина третя. Урок 2. Різниця між активом та пасивом. Навіщо навчатися фінансовій грамотності.
  4. Частина четверта. Урок 3. Думайте про свій власний бізнес
  5. Частина п’ята. Урок 4. Податки та в чому сила корпорацій
  6. Частина шоста. Урок 5. Багаті вигадують та винаходять способи заробітку грошей.
  7. Частина сьома. Урок 6. Працюйте щоб отримати досвід.
  8. Частина восьма. Долання перешкод на шляху до багатства.
  9. Частина дев’ята. 10 кроків щоб розпочати.
  10. Частина десята. Дійте!

Чому успішні люди погано вчилися у школі.

діти навчаються у школі
система освіти

Чи часто ви говорите своїм дітям, – учися, бо будеш погано вчитися не будеш мати доброї роботи. Або чи часто ви чули це від власних батьків? Можливо у вашій сімї ви, обоє зразкові батьки, добре училися в школі, отримали вищу освіту, маєте непогану роботу і хочете такої ж долі для ваших дітей. Або навпаки, ви тяжко гаруєте на чужині і хочете кращої долі для своїх чад, тому заставляєте їх зранку до ночі мучити шкільну науку та наймаєте десяток репетиторів з різних предметів?

Звісно після цього рано чи пізно з вуст дітей ми чуємо таку фразу на кшталт «А навіщо воно мені? Це не знадобиться у реальному житті.» І будуть праві. Адже до прикладу Мадонна чи Майкл Джордан чи Біл Гейтс який побудував корпорацію Майкрософт та був чи найбагатшим у США, досягли успіхів і не були успішними в навчанні.

долари стягнуті резинкою
доляри

Сьогодні шкільна освіта не дає тих знань які необхідні, щоб стати багатим. Адже насправді країні потрібні не бізнесмени. Країні потрібні РОБІТНИКИ. Російською “Работники”, от слова раб. Звичайно я не хочу, щоб ви від сьогодні дитину відпустили у вільне плавання. Базові знання потрібні.

Давайте розглянемо класичну історію щасливої сім’ї: Він та вона, знімають квартиру, викладаються на 200% щоб заробити на власний дім, потім діти, авто. Діти ростуть та й росте потреба у грошах. Ви працюєте ще більше, з вашими доходами ростуть і ваші податки, гроші тікають як вода в пісок і задоволення та щастя стає все менше. Ви крутитеся як білка в колесі, щоб на-складати собі на старість а дітям на добру освіту.  Роберт Кіосакі називає це щурячі перегони або як вижити та вибратися з бідності. Так, єдиним правильним виходом вибратися з цього колеса – отримати фінансову грамотність. Ви можете сказати – ще потрібна фортуна, але я заперечу. Фінансово неграмотні люди, які вигравали в лотерею скочувалися на той самий рівень через рік-п’ять та в кінцевому результаті продавали усі свої будинки автомобілі і решту майна які не змогли утримувати.

Роберт Кіосакі, автор книги Багатий тато, бідний тато, з самого дитинства мріяв тільки про одне. Стати багатим. Йому пощастило пізнати закони бідного та багатого світу адже у його вихованні брали участь два батька. Справжній батько – вчитель. Та другий – наставник та бізнесмен який давав Роберту поради трішки більшої складності але в доступній формі. Ці поради, як стати багатими, Роберт закарбував у своїй пам’яті та хоче передати своїм читачам. 

Автор бестселлера

На-жаль бідні батьки не можуть навчити своїх дітей стати багатими, адже самі не є такими. А багаті можуть і роблять це за обіднім столом. Дистанція між ними росте і навіть середній клас, який ще тримається на плаву теж поступово вимирає. Ніколи не кажіть я не можу собі це дозволити бо це дорого. Думайте, що робити, щоб отримати це. Заставляйте мозок працювати а не лінуватися. Книга складається із 6-ти розділів, які стануть вашим дороговказом до змін та багатства. Я Вам допоможу пройти цей шлях описавши максимально у подробицях кожен розділ книги Багатий тато, бідний тато українською мовою. То ж, читайте далі…

Опубліковано
В категорії Бізнес

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *