Уся правда про заробіток на ПАММ-рахунках в Україні

ПАММ-рахунок
  1. Легальність брокерських компаній в Україні.
  2. Що таке ПАММ-рахунок.
  3. Скільки можна заробити на ПАММ. Яка дохідність при інвестуванні в ПАММ-рахунки.
  4. З чого почати. Як вибрати брокерську компанію. Реєстрація. Поповнення та вивід коштів.

Законність на просторах неньки.

Нестабільна економіка, політичні інтриги та бажання фінансової незалежності призводить до того, що ми шукаємо нові способи ефективного інвестування власних коштів. Інвестування і ПАММ рахунки приваблює нас перш за все своєю гнучкістю. Для того, щоб гроші почали працювати на вас, достатньо десятка доларів.

Зверніть увагу, що в Україні я не зустрічав на 100% легальних брокерських компаній, по факту усі представництва в Україні надають лише консультаційні послуги і повернути гроші інвестовані в підозрілі «кухні» буде складно.

Реальна адреса реєстрації, це офшорні зони у вигляді  островів на кшталт Сент-Вінсент і Гренадини. Проте, якщо ви будете дотримуватися певних правил поповнення рахунку (описаних в розділі про поповнення), то зможете повернути ваші кошти навіть у шахраїв з великим відсотком вірогідності.

Інвестування у ПАММ
Інвестування у ПАММ

Що таке ПАММ-рахунку простими словами

ПАММ-рахунок –   (Percent Allocation Management Module –  модуль управління відсотками розподілу). Це торговельний рахунок, власник якого може залучати Ваші кошти для торгівлі, і в разі успішних операцій ви отримуєте дохід пропорційний вкладеній сумі. Тобто, без навичок торгівлі на ФОРЕКСІ ви приймаєте пасивну участь у цих торгах. Першими, хто запровадив такий вид інвестування була компанія Альпарі. Зараз вона залишається лідером у східній Європі та має своїх ПАРТНЕРІВ в Україні. Я наголосив на слові ПАРТНЕРИ, адже легально вести такий бізнес Україна не дозволяє. Як наслідок, ці партнери не несуть ніякої відповідальності за ваші кошти та надають вам лише консультаційні послуги.

Основна задача Вас як інвестора лише підібрати ПАММ рахунок, який буде дохідним протягом того часу, коли ви вклали свої кошти.

Отож, ПАММ-рахунок це інструмент, за допомогою якого досвідчена людина використовуючи свої кошти та ваші може заробити на форекс. Запорукою того, що власник рахунку не буде бездумно розкидатися вашими грошима, це також його власний депозит, який він втратить у разі недолугої гри на біржі. Другий елемент захисту – це неможливіть вивести ваших коштів з ПАММ рахунку на власний рахунок керівника. Керівник зможе вивести собі лише відсоток від отриманого доходу. У цій статті я опишу всі небезпеки та переваги при роботі з рахунками, щоб ви не припустилися помилок новачків.

дохід
Дохід

Дохідність інвестицій у ПАММ-рахунки.

Найчастіше запитання від читачів – на скільки можна примножити свій капітал за рахунок інвестування. На відміну від депозитів у банку, які дають, як правило 1,5-10% відсотків річних в залежності від валюти, інвестування у ПАММ може мати дохідність, вдумайтесь, до 1000% відсотків. Це прирівнюється до торгівлі зброєю наркотиками чи проституції, скажете ви? Зараз в системі компанії Альпарі (я буду розглядати лише її, як лідера на ринку України) близько 4000 ПАММ рахунків, і й справді дохідність деяких сягає таких позначок. Проте зауважте, що це не закономірність, а лише виняток з правил. На практиці ж ми бачимо, що реальний дохід коливається в колосальних інтервалах і залежить від АГРЕСИВНОСТІ менеджера, який керує тим чи іншим рахунком. Ось на реальних прикладах я покажу як агресивність управління рахунком впливає на дохідність інвестицій:

дохідність
дохідність у 100%, – це реальність (* без урахування комісії керівникові та комісії за банківський переказ).

Як бачимо на графіку, із вкладених 1000 доларів, за рік інвестування  власних ПАММ рахунку примножив їх та отримав  прибуток 931 долар.  Інвестор – тобто ви, можете повернути ваші 1000 доларів, а також відсоток від прибутку. Цей відсоток встановлює керуючий рахунком і він, зазвичай, складає 50% відсотків. Тобто, як бачимо, вклавши 1000 доларів, ми через рік отримаємо в прибуток ще половину від вкладеної суми. Погодьтеся, таких дивідендів ви не отримаєте в жодному банку. Судячи з віку рахунку, а йому 5 років – він досить прогнозований та надійний. Але через агресивну методику ведення несе ризики. Іноді потрібно ризикувати, діяти як діють Техасці. Що це означає? Якщо у вас немає великої сумми для інвестування, або ви не хочете ризикувати великою сумою, пропоную йти саме АГРЕСИВНИМ шляхом. Ця методика добра для короткотермінових інвестицій, враховуючи що агресивні ПАММ рахунки банкрутують досить швидко. При такому підході розраховуйте на дохідність 20-30% в місяць. Якщо ви не хочете ризикувати, використовуйте тактику портфелів. Це означає, що ви обираєте кілька ПАММ рахунків, які сумарно дадуть прибуток 5% в місяць або 60% річних.

Давайте я наочно продемонструю це на грошах в таблиці інвестування на 1 рік. Нехай наш початковий депозит складатиме 50 доларів, при чистій дохідності 10%  (вже з врахуванням комісій банку та винагороди керівникові рахунку) та щомісячному поповненні депозиту ще на 50 доларів через рік отримаємо на виході 1176,14 доларів, вклавши всього 600 протягом року.:

місяць $ на початок місяця $ на кінець місяця
1 50,00 55,00
2 105,00 115,50
3 165,50 182,05
4 232,05 255,26
5 305,26 335,78
6 385,78 424,36
7 474,36 521,79
8 571,79 628,97
9 678,97 746,87
10 796,87 876,56
11 926,56 1019,21
12 1069,21 1176,14
       

Тобто за рік, наш капітал виріс майже вдвічі, при чому використовуючи рахунки посередньої агресивності. Ніякий банк в світі не дасть вам таких відсотків. Насправді це не межа, і топ інвестори заробляють набагато більше ніж у приведеній таблиці вище.

Реєстрація. Тонкощі поповнення рахунку та виведення коштів.

Visa &  MasterCard
Visa & MasterCard

Реєстрація не повинна викликати труднощів, лише зверніть увагу на особисті дані, вони повинні відповідати паспортним, щоб уникнути проблем з виведенням коштів. Після реєстрації вам може подзвонити партнер компанії та провести мінімальний тренінг, відповісти на проблемні запитання за потреби. Як я писав вам раніше, брокерські компанії зазвичай зареєстровані за кордоном, а в Україні це ФОПи з консультаційних послуг. Ваше право не відповідати на такі дзвінки і в Європі навіть заборонені призиви агентів до поповнення депозиту чи інші фрази, які так чи інше нав’язують вносити кошти на рахунок брокера. Такі дзвінки роблять усі брокерські компанії, деякі “наярюють” більше деякі менш агресивно. Тому раджу не звертати на них увагу.

Після реєстрації надважливий етап, на якому потрібно зосередити чи не найбільше уваги.  Врахуйте, що на операціях введення виведення коштів ви будете втрачати сумарно 5% при роботі з банківськими картками, та до 2,5%  при роботі з електронними гаманцями. Ці комісії обов’язково потрібно враховувати при плануванні ваших інвестицій. Також врахуйте, що ви не зможете проводити операції введення-виведення через сторонніх осіб. Рахунки з яких ви поповнюєте і на які знімаєте кошти мають бути зареєстровані виключно на ваше ім’я.  З метою запобігання відмивання коштів існують жорсткі правила введення виведення. Їхня суть досить проста:

ви маєте право вводити і виводити кошти лише з того самого рахунку з якого проводили протилежну операцію. Наприклад поповнили з карти ПриватБанку і виводите на цю ж карту.

Хочу вас застерегти від операцій, які призведуть до конвертації з однієї валюти в іншу. Курс конвертації буде завжди не на вашій стороні і вкупі з комісією банку стане перепоною для успішного інвестування. По факту на цих маніпуляціях зароблятимете не ви, а компанія брокер.

Як вберегтися від шахраїв при переказі коштів на рахунок брокерської компанії?. Якщо ви не впевнені у надійності брокерської компанії запам’ятайте головне правило. Поповнюйте рахунок тільки через транзакцію Visa або MasterCard карток. Якщо ви маєте сумніви щодо брокера, не вводьте кошти через електронні валюти типу Ківі, Вебмані, Яндекс гроші або ще гірше через криптовалюти. Також не рекомендується переказувати гроші через MoneyGram або Western Union.

Чому потрібно поповнювати рахунок через Visa або MasterCard? Через захисний механізм chargeback. Ця процедура допомагає повернути кошти та опротестувати транзакцію.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *