- Вища освіта та гарні оцінки вам не допоможуть.
- Частина друга. Урок 1. Багаті не працюють за гроші!
- Частина третя. Урок 2. Різниця між активом та пасивом. Навіщо навчатися фінансовій грамотності.
- Частина четверта. Урок 3. Думайте про свій власний бізнес
- Частина п’ята. Урок 4. Податки та в чому сила корпорацій
- Частина шоста. Урок 5. Багаті вигадують та винаходять способи заробітку грошей.
- Частина сьома. Урок 6. Працюйте щоб отримати досвід.
- Частина восьма. Долання перешкод на шляху до багатства.
- Частина дев’ята. 10 кроків щоб розпочати.
- Частина десята. Дійте!
Чому успішні люди погано вчилися у школі.
Чи часто ви говорите своїм дітям, – учися, бо будеш погано вчитися не будеш мати доброї роботи. Або чи часто ви чули це від власних батьків? Можливо у вашій сімї ви, обоє зразкові батьки, добре училися в школі, отримали вищу освіту, маєте непогану роботу і хочете такої ж долі для ваших дітей. Або навпаки, ви тяжко гаруєте на чужині і хочете кращої долі для своїх чад, тому заставляєте їх зранку до ночі мучити шкільну науку та наймаєте десяток репетиторів з різних предметів?
Звісно після цього рано чи пізно з вуст дітей ми чуємо таку фразу на кшталт «А навіщо воно мені? Це не знадобиться у реальному житті.» І будуть праві. Адже до прикладу Мадонна чи Майкл Джордан чи Біл Гейтс який побудував корпорацію Майкрософт та був чи найбагатшим у США, досягли успіхів і не були успішними в навчанні.
Сьогодні шкільна освіта не дає тих знань які необхідні, щоб стати багатим. Адже насправді країні потрібні не бізнесмени. Країні потрібні РОБІТНИКИ. Російською “Работники”, от слова раб. Звичайно я не хочу, щоб ви від сьогодні дитину відпустили у вільне плавання. Базові знання потрібні.
Давайте розглянемо класичну історію щасливої сім’ї: Він та вона, знімають квартиру, викладаються на 200% щоб заробити на власний дім, потім діти, авто. Діти ростуть та й росте потреба у грошах. Ви працюєте ще більше, з вашими доходами ростуть і ваші податки, гроші тікають як вода в пісок і задоволення та щастя стає все менше. Ви крутитеся як білка в колесі, щоб на-складати собі на старість а дітям на добру освіту. Роберт Кіосакі називає це щурячі перегони або як вижити та вибратися з бідності. Так, єдиним правильним виходом вибратися з цього колеса – отримати фінансову грамотність. Ви можете сказати – ще потрібна фортуна, але я заперечу. Фінансово неграмотні люди, які вигравали в лотерею скочувалися на той самий рівень через рік-п’ять та в кінцевому результаті продавали усі свої будинки автомобілі і решту майна які не змогли утримувати.
Роберт Кіосакі, автор книги Багатий тато, бідний тато, з самого дитинства мріяв тільки про одне. Стати багатим. Йому пощастило пізнати закони бідного та багатого світу адже у його вихованні брали участь два батька. Справжній батько – вчитель. Та другий – наставник та бізнесмен який давав Роберту поради трішки більшої складності але в доступній формі. Ці поради, як стати багатими, Роберт закарбував у своїй пам’яті та хоче передати своїм читачам.
На-жаль бідні батьки не можуть навчити своїх дітей стати багатими, адже самі не є такими. А багаті можуть і роблять це за обіднім столом. Дистанція між ними росте і навіть середній клас, який ще тримається на плаву теж поступово вимирає. Ніколи не кажіть я не можу собі це дозволити бо це дорого. Думайте, що робити, щоб отримати це. Заставляйте мозок працювати а не лінуватися. Книга складається із 6-ти розділів, які стануть вашим дороговказом до змін та багатства. Я Вам допоможу пройти цей шлях описавши максимально у подробицях кожен розділ книги Багатий тато, бідний тато українською мовою. То ж, читайте далі…